fbpx
Специјален попуст за нашите нови детски курсеви. Добијте 30% попуст при регистрација
HomeContact

Како можеме да ви помогнеме?

Еден член на нашиот тим ќе ви помогне со вашето прашање.

Пополнете ја формата подолу

за да можеме подобро да ве запознаеме вас и вашите потреби.

Еве со што можеме да помогнеме:

 • Помош околу избор на студиска програма
 • Помош околу кредитирање
 • Совети за преквалификација
 • Помош при вработување
Се соочувате се било каков технички или било каков проблем? Или, можеби имате некое друго прашање? Пишете ни и ќе ви одговориме во најкус можен рок.


  Со пополнување на овој формулар и кликнување на Испрати, се согласувате со нашата политика за приватност.

  Поштенска адреса

  Бул. Кочо Рацин 10/2
  1000 Скопје

  Контакт информации

  Телефон: (+389) 75 267 837
  е-пошта: contact@everest.mk

  Работно време

  Пон-пет: 09:00 - 17:00
  Сабота & недела: затворено